درباره ما

من فاطمه کسری هستم . از سال ۸۸ حرفه خیاطی و یاد گرفتم و در این حوزه با عشق و علاقه ای وصف نشدنی مشغول کار شدم  

کم کم به حوزه ملزومات لباس علاقه مند شدم از اونجایی که همیشه جای خالی برچسب حرارتی رو تو مغازه های خرازی حس می کردم تصمیم گرفتم وارد این حوزه بشم و تمام ایده های خودمو به مرحله ی اجرا برسونم ؛ که در نهایت مجموعه چیت لند و از مهر ۹۹ راه اندازی کردم و برای اولین پلتفرم ارائه خدمات و ایده هام فعالیتمون رو را داخل اینستاگرام  اغاز کردیم .

در ابتدا مجموعه کوچیکی داشتیم و تمام طرح ها از طرح های اماده داخل بازار بود ؛ به مرور با گسترش مجموعه چیت لند و استقبال مشتریان عزیزمون شروع به طراحی طرح های جدید و اختصاصی کردیم که نظر مشتریان و نیاز هاشون رو به خوبی پوشش بدیم .

و در نهایت امروز که در خدمت شما هستیم مفتخریم که بگوییم ؛ در حال حاضر یکی از بزرگترین و متنوع ترین فروشگاه اینترنتی برچسب حرارتی لباس و داریم

اهداف ما در آینده

مجموعه چیت لند تصمیم دارد تا هر روز بر کیفیت و تنوع محصولات خود اضافه کرده و به بزرگ ترین و جامع ترین مجموعه برچسب های حرارتی در کل ایران بدل گردد .

مجموعه چیت لند

سایتِ ما به آدرس cheetland.ir و با برندینگ چیت لند برقرار شد تا ما با شما مشتریان عزیز و گرامی در تمام شبکه های اجتماعی همراه باشیم و در هر پلتفرم و ساختاری که برای شما راحتر هست خدمات خود را ارائه کنیم .